طراحی وب سایت کد گستر

گروه مهندسی نرم افزار کد گستر

شماره ثبت : 37582

application


طراحی وب سایت


امروزه با توجه به گستردگی اینترنت و سرعت دسترسی به اطلاعات در آن داشتن وب سایت برای شرکتها، سازمان ها، موسسات و ... یک ضرورت است. شما با داشتن وب سایت مناسب اين امكان را به مشتريان خود می دهید كه تنها با صرف مبلغی ناچيز به اینترنت متصل شده و از تغييرات ، محصولات جديد و از آخرين اخبار شركت شما مطلع شوند.

گروه نرم افزاری کد گستر وب سایت شما را هم سو با اهداف شما با استفاده جدیدترین متدهای روز دنیا طراحی می کند.

Web Design

طراحی وب سایت

طراحی فروشگاه اینترنتی


فروش محصولات از طریق یک فروشگاه اینترنتی یک راه بسیار عالی برای افزایش فروش است. شما یک ویترین دائمی بدون تعطیلی دارید که هزینه آن خیلی کمتر از یک فروشگاه آجری است .و افراد بیشتری امکان دسترسی به آن را دارند.

اگر میخواهید محصولات و یا خدمات خود با هزینه ای بسیار اندک در پربازدید ترین و موثرترین رسانه تبلیغاتی جهان در معرض بازدیدکنندگان قرار دهید میتوانید با خیال آسوده طراحی وب سایت فروشگاهی خود را به ما واگذار نمایید

E-Shop Design

طراحی فروشگاه اینترنتی

بهینه سازی جستجوی وب سایت


امروزه پهنه عظیمی از بازدیدکنندگان اینترنتی وب سایت های هدف خود را در موتورهای جستجو پیدا مي كنند.سئو یعنی اطمینان از اینکه سایت شما به گونه ای بهینه سازی شود که در موتورهای جستجو رتبه بالایی بیابد و در معرض دید مخاطبان مورد نظر قرار بگیرد.

گروه کدگستر با استفاده از آخرین تکنیکهای بهینه سازی وب سایت نسبت به ارتقای رتبه سایت شما در موتورهای جستجو اقدام نماید.

SEO

بهینه سازی جستجوی وب سایت

برنامه نویسی سفارشی


کسب و کارهای مختلف نیازهای نرم افزاری متفاوتی دارند و ممکن است نرم افزارهای موجود در بازار جوابگوی نیازهای کسب وکار شما نباشد.توليد نرم افزار به سفارش مشتری جهت تطابق کامل نرم افزار با خواسته ها و نیازمندی های او انجام میگیرد.

گروه نرم افزاری کد گستر با در اختیار داشتن تیم فنی مجرب و متخصص برنامه نویسی آمادگی دارد تا ایده های نرم افزاری شما را با بالاترین کیفیت و در زمان مناسب به اجراء برساند.

Programming

برنامه نویسی سفارشی

طراحی سی دی های چند رسانه ای


سی دی مالتی مدیا به دلیل استفاده از رسانه‌های مختلف مانند صدا، عکس، ویدئو، انیمیشن، متن و... یکی از اثر بخش ترین و جذابترین راههای معرفی خدمات ، کالاها و یا فعالیتها می باشد.با توجه به بالا بودن هزینه های چاپ کاتالوگ ، عدم امکان به روز رسانی و سایر محدودیت های آن استفاده از طراحی های مالتی مدیا بسیار مقرون به صرفه بوده و دارای جذابیت بسیار بالا برای کاربر می باشد.

multimedia

طراحی سی دی های چند رسانه ای

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه نرم افزاری کدگسترمی باشد

طراحی وب سایت کد گستر