طراحی وب سایت کد گستر

گروه مهندسی نرم افزار کد گستر

شماره ثبت : 37582

application

گروه نرم افزاری کد گستر با همراهی کارشناسان متخصص فعاليت خود را همگام با جديدترين فن آوری روز دنيا گسترش داده تا خدمات نرم افزاری قوى، انعطاف‌پذير و متناسب با زمان را ارائه دهد که نیازهای کسب و کار امروز و فردا را تأمین می کند.

مشتریان

مشتریان ما طیف گسترده ای از سازمان‌ها و ادارات دولتی ، مؤسسات نیمه دولتی ، شرکتهای فعال در حوزه های بازرگانی، تولیدی، خدماتی و پیمانکاری و نیز و اشخاص حقیقی می باشند. جلب رضایت کارفرمایان و کاربران، همواره سرلوحه‌ تمامی فعالیت‌های گذشته، جاری و آتی ما بوده و خواهد بود.

اهداف

هدف این گروه توسعه فرهنگ استفاده از فناوری های نرم افزاری، در بین توليد کنندگان، بازرگانان و مديران برای استفاده از امکانات و تاثیر دنیای چندرسانه ای و اینترت جهت تبلیغات و مدیریت امور می باشد .

فعالیت ها

طراحي وب سایت و نرم افزار های مبتنی بر وب ، برنامه نویسی و پیاده سازی ایده های نرم افزاری ، ایجاد بانکهای اطلاعاتی ، طراحی انواع  چندرسانه ای زمینه های فعالیت این گروه می باشد که با تکيه بر اصول مهندسي نرم افزار و با استفاده از جديدترين و مناسبترين روشها آمادگي دارد پروژه های نرم افزاری را طبق نيازهای شما جهت اجرائي نمودن به عهده گيرد.
تبریز - خیابان شمس تبریزی - جنب کوی امیر خیز - پلاک 1 5 7


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به گروه نرم افزاری کدگسترمی باشد

طراحی وب سایت کد گستر